اخبار عمومی لیگ اروپا

گواردیولا به بارسا خیانت نخواهد کرد


ورزش سه: در یکی دو روز اخیر اخباری در مورد احتمال تلاش سیتی برای پرداخت رقم فسخ قرارداد ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی بارسا منتشر شده است.

 اومتیتی تابستان 2016 با رقم 25 میلیون یورو از لیون به بارسلونا پیوست و پیشرفت او در این مدت حیرت انگیز بوده است. او نه تنها ماسکرانو را نیمکت نشین کرد که حالا جایگاهی ثابت در ترکیب تیم ملی فرانسه نیز دارد.

طبق ادعای اکیپ و چند رسانه انگلیسی، مسئولان تیم مدیریت ورزشی سیتی که همگی سابقه فعالیت در بارسلونا را دارند (سوریانو و بگریستین)، قصد دارند با پرداخت رقم فسخ قرارداد اندک اومتیتی (60 میلیون یورو) این مدافع را از بارسا جدا کنند. مشابه کاری که پی اس جی در مورد نیمار انجام داد.

گواردیولا به بارسا خیانت نخواهد کرد

خاویر بوش، خبرنگار قدیمی موندودپورتیوو و نزدیک به گواردیولا امروز گزارش داد که نه پپ و نه دیگر مسئولان اسپانیایی سیتی هیچ تمایلی برای جذب اومتیتی ندارند و تاکنون تماسی نیز با مدیر برنامه های مدافع فرانسوی نداشته اند.

 

به ادعای بوش، اگر گواردیولا یک سال و نیم پیش برای پرداخت رقم فسخ 250 میلیون یورویی مسی اقدامی نکرد، حالا هم در مورد اومتیتی چنین کاری را انجام نخواهد داد و به باشگاه سابق خود خیانت نمی کند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *