اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ ایران

چرخه انتخاب گرشاسبی در پرسپولیس ایراد داردخبرگزاری مهر: امیر عابدینی درباره عملکرد باشگاه پرسپولیس در دوره مدیریتی حمیدرضا گرشاسبی گفت: من نمی توانم در مورد عملکرد ایشان بطور دقیق صحبت کنم. او برای مدت کوتاهی است که قبول مسئولیت کرده و باید در ادامه راه دید که آقای گرشاسبی چگونه می تواند از پس مشکلات باشگاه پرسپولیس برآید.

وی درباره فعالیت گرشاسبی به عنوان سرپرست باشگاه افزود: قبل از آنکه بخواهیم وارد این مباحث شویم باید بگویم مسیر انتخاب مدیران برای باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال اشتباه بوده است. تا زمانی که این دو باشگاه نتوانند در مسیر خصوصی سازی حرکت کنند مشکلات جاری آنها به قوت خود باقی است. مدیران دولتی سرکار می آیند و بی آنکه حسابرسی خاصی شوند با چندین و چند قرارداد که امضای آنها پای برگه های مربوط به باشگاه پرسپولیس است می روند و از خودشان بدهی به جای می گذارند.

عابدینی ادامه داد: در چنین شرایطی طبیعی است که میزان بازدهی هم کاهش پیدا می کند. حالا شما تصور کنید که وزیر ورزش وجوانان در چنین شرایطی به انتخاب سرپرست باشگاه برای طولانی مدت برنامه ریزی کند. طبیعی است شرح وظایف سرپرست و هیات مدیره یک باشگاه، با همدیگر زاویه پیدا کرده و می تواند مشکلات حقوقی به بار آورد. به همین خاطر می گویم چرخه انتخاب گرشاسبی به عنوان سرپرست باشگاه ناقص بوده است و باید فکری اساسی برایش گرفته شود.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس درباره نحوه ترانسفر بازیکنان پرسپولیس در سال های اخیر تصریح کرد: اینکه یک بازیکن بیاید و با ندانم کاری اش باعث شود محرومیت بزرگی برای باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته شود و سپس به جای اینکه جریمه شود پول هم بگیرد و برود در نوع خودش شاهکار است. مهدی طارمی را شنیدم که می خواهند ترانسفر کنند. این خبر بسیار مهم و خوبی برای فوتبال ایران و شخص خودش است. اما باید در چنین مواردی منافع یک باشگاه که ۴۰ میلیون هوادار دارد هم در نظر گرفته شود. من نمی گویم او نباید بابت ترانسفر خود پول بگیرد اما باید مدیران باشگاه پرسپولیس فکری برای منفعت باشگاه پرسپولیس کنند.

عابدینی درباره عملکرد پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: وقتی تیمی با قدرت تمام در صدر جودل تکیه زده است نشان از برنامه ریزی دقیق و صحیح مربی این تیم دارد. بازیکنان هم توانسته اند خودشان را در بالاترین سطح ممکن حفظ کنند و فکر می کنم پرسپولیس می تواند بار دیگر قهرمانی در رقابت های لیگ برتر را تجربه کند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *