اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ اروپا

پیش بازی سلتاویگو – بارسلونا


ورزش سه: دو تیم سلتاویگو و بارسلونا، امشب در دیداری حساس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بارسا با 82 امتیاز صدرنشین لالیگا است و 11 امتیاز نسبت به تیم دوم یعنی اتلتیکومادرید فاصله دارد. در حالی که 6 بازی به پایان لیگ باقی مانده و بارسا تنها به 7 امتیاز برای مسجل کردن قهرمانی خود نیاز دارد، دیدار امروز برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آبی اناری ها که از چمپیونزلیگ کنار رفته اند، در 6 بازی اخیر خود در لالیگا، 5 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده اند و در فرم بسیار خوبی قرار دارند.

در آن سو، سلتاویگو با 43 امتیاز در رده نهم قرار گرفته و روند پرفراز و نشیبی را در هفته های اخیر طی کرده است. آنها در 6 بازی اخیر خود، 2 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست به ثبت رسانده اند و باید دید که مقابل بارسا چه عملکردی خواهند داشت. با این حال سلتا همواره تیم خطرناکی برای بارسا بوده و توانسته نتایج خوبی مقابل این تیم کسب کند. در 6 دیدار اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای بارسا، 2 تساوی و 1 پیروزی برای سلتا به دست آمده است.

هوگو مالو و پابلو هرناندس به علت محرومیت قادر به همراهی تیمشان نیستند و سرجی سمپر و ایوان راکیتیچ نیز غایبان بارسا برای این بازی خواهند بود.

ترکیب احتمالی

پیش بازی سلتاویگو - بارسلونااخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *