اخبار عمومی لیگ اروپا

پیش بازی اینتر – کالیاری


ورزش سه: دو تیم اینتر و کالیاری، امشب در ورزشگاه جوزپه مه آتزا شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان اسپالتی عملکرد خوبی در هفته های اخیر نداشته اند و روند پر فراز و نشیبی را طی کرده اند. آنها با 60 امتیاز در رده پنجم قرار گرفته اند ولی دو رقیب 61 امتیازی در رده سوم و چهارم دارند که در تلاش هستند بتوانند از آنها عبور کنند و سهمیه چمپیونزلیگ را پس از حدود 7 سال کسب کنند. نراتزوری که آخرین قهرمان ایتالیایی رقابت هاست، مدت‌هاست که نتوانسته در اروپا شرکت داشته باشد و انگیزه بالایی برای حضور دوباره در چمپیونزلیگ دارد.

در آن سو، کالیاری با 32 امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار گرفته و شرایط خوبی ندارد. آنها در 6 بازی اخیرشان، 3 شکست، 2 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده اند و روند خوبی را در هفته های اخیر پیش نگرفته اند.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 4 پیروزی برای اینتر و 2 پیروزی برای کالیاری به دست آمده است و باید دید که نراتزوری می‌تواند نتیجه خوبی در این دیدار کسب کند و امیدهای کسب سهمیه را زنده کند یا نه. نراتزوری غایبی در این دیدار ندارد ولی در آن سو، بارلا، پدرو و سیگارینی به علت محرومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

ترکیب احتمالی

پیش بازی اینتر - کالیاری



اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *