اخبار عمومی لیگ اروپا

پیشنهاد نجومی یونایتد برای جذب سانچسورزش سه: وبسایت دیلی میل مدعی شد که منچستریونایتد قصد دارد با پیشنهاد حقوقی نجومی، الکسیس سانچس را جذب کند. پس از ناکامی در جذب آنتوان گریزمان و گرت بیل، یونایتد در پی جذب وینگر جدیدی است و مهاجم 29 ساله اهل شیلی، جدی ترین گزینه آنهاست. قرارداد سانچس در پایان فصل به پایان می‌رسد و او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم دیگری شود. یونایتد به تازگی وارد رقابت برای جذب او شده و پیش از آنها، سیتی مذاکرات را آغاز کرده بود.

در حقیقت سیتیزن‌ها پیشتر به سانچس گفته بودند که اگر در پایان فصل راهی سیتی شود، 70 میلیون پوند به او پرداخت  خواهند کرد، دو برابر رقمی که آرسنال برای جذب او به بارسلونا پرداخت کرده بود. بدین ترتیب، یونایتد کار آسانی برای جذب سانچس نخواهد داشت و با وجود رقیب قدرتمندی مثل سیتی، انها باید حسابی دست به جیب شوند.

برنامه مورینیو اینگونه است که آنها در زمستان، 30 میلیون پوند به آرسنال بپردازند و شرایط حضور سانچس را درنقل و انتقالات جاری فراهم کنند. آقای خاص اخیرا انتقادات بسیاری از شرایط محدود خرید در تیمش داشته و حالا به نظر می‌رسد با جذب سانچس شرایط برای او بهبود خواهد یافت.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *