اخبار عمومی اخبار لیگ

پیروزی رپتورز در لیگ NBAخبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (سه‌شنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم تورونتو رپتورز با 52 امتیاز دیمار دروزان در سالن «ایر کانادا» بر میهمان خور میلواکی باکس غلبه کرد و به دوازدهمین پیروزی متوالی خانگی خود رسید.  

دیروزان در مورد عملکرد فوق‌العاده خود مقابل میلواکی گفت: من روز قبل از مسابقه، دیدار فینال NBA در سال 1998 بین شیکاگو و یوتا جز را تماشا می‌کردم که چطور مایکل جردن با پرتاب لحظات آخر خود، شیکاگو را برای ششمین بار در 8 سال، قهرمان لیگ کرد. زمانی که این بازی انجام می‌شد من یک بچه بودم و دوست داشتم روزی در چنین دیداری به میدان بروم.

دیروزان، سومین بازیکن تاریخ رپتورز پس از وینس کارتر و تارنس راس (51 امتیاز) است که در یک بازی بیش از 50 امتیاز به دست می‌آورد.

در بازی دیگری که در سالن یونایتد سنتر شهر شیکاگو برگزار شد، تیم میزبان با اختلاف 4 امتیاز در وقت اضافه نخست از پورتلند تریل بلیزرز شکست خورد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

اورلاندو 95 – بروکلین 98
میلواکی 127 – تورونتو 131 (وقت اضافه اول)
پورتلند 124 – شیکاگو 120 (وقت اضافه اول)
لس آنجلس لیکرز 96 – مینه سوتا 114

در پایان دیدارهای امروز، بوستون سلتیکس و تیم‌های تورونتو رپتورز صدرنشین کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر کنفرانس غرب هستند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *