اخبار عمومی اخبار لیگ

هشت رکوردی که گواردیولا در سیتی شکستوبسایت نود: پپ گواردیولا، مربی منچسترسیتی فصلی رویایی را در لیگ برتر انگلیس داشت. او نه تنها قهرمان شد بلکه هشت رکورد را شکست.

مهمترین رکورد مربوط به رکورد امتیازهای تاریخ لیگ انگلیس بود. هیچ تیمی در تاریخ به رکورد ۱۰۰ امتیاز در یک فصل نرسیده بود. دومین رکورد مربوط به اختلاف با تیم دوم بود. در طول تاریخ هیچ تیمی نتوانسته بود فصل را با اختلاف ۱۹ امتیازی با تیم دوم به پایان برساند.

رکورد دیگری که توسط گواردیولا شکسته شد، مربوط به کسب ۳۲ برد در یک فصل بود که ۱۶ برد در خارج از خانه به جای گذاشتند. رکورد ۱۸ برد پیاپی دیگر رکوردی است که توسط مربی اسپانیایی ثبت شد. آنها از ۲۶ آگوست و بازی مقابل بورنموث تا ۲۷ دسامبر و تقابل با نیوکاسل همه بازیهایشان در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

دیگر رکورد ثبت شده توسط گواردیولا مربوط به رکورد تعداد گل در یک فصل لیگ برتر با ۱۰۶ گل بود. از طرفی این تیم به تفاضل گل مثبت ۷۹ دست پیدا کرد که از این حیث هم بهترین رکورد تاریخ لیگ برتر را از آن خود کرد. هشتمین رکورد ثبت شده توسط تیم گواردیولا نیز مربوط به رکورد تعداد پاس بود که آنها در یکی از بازیها به رکورد شگفت انگیز ۹۰۴ پاس موفق در یک بازی رسیدند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *