اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ ایران

هدف استقلال نباختن به پرسپولیس نیستخبرگزاری مهر: رضا حسن زاده اظهار داشت: استقلال در بهترین فرم ممکن قرار گرفته است. البته با همان بازیکنان هم مشکل گلزنی این تیم حل شده بود. اما اضافه شدن تیام به مردان خط حمله استقلال این مشکل را به طور کلی حل کرده است و حالا آبی پوشان مشکل و بهانه‌ای به اسم نداشتن مهاجم تمام کننده ندارند.

کاپیتان سابق استقلال با بیان این نکته که روحیه بازیکنان، کادر فنی و حتی هواداران استقلال به دلیل نتایج این تیم در لیگ برتر و آسیا بسیار بالا است اظهار داشت: تجربه بارها حضور در این مسابقه به من می‌گوید روحیه حرف اول را در این بازی می‌زند و این روحیه بالا می‌تواند برگ برنده آبی پوشان باشد. اما این روحیه بالا را با بالا بردن توقع از تیم نباید اشتباه گرفت.

وی افزود: شاید خیلی‌ها تصور کنند چون استقلال به همه تیم های ایرانی سه چهار تا می‌زند، باید پرسپولیس را هم با اختلاف سه چهار گل ببرد که این اصلا پیش بینی درستی نیست. ما نباید توقع بیجا برای خودمان درست کنیم. البته این اتفاق می‌تواند بیفتد و امکان این که استقلال با اختلاف پرسپولیس را ببرد وجود دارد، اما این یک اصل نیست و هواداران استقلال نباید برای خودشان توقع ایجاد کنند.

پیشکسوت آبی پوشان ادامه داد: خط دفاعی استقلال به بلوغ خوبی رسیده است و این تیم در فاز دفاعی آنقدر موفق عمل می‌کند که خیلی کم به تیم مقابلش موقعیت گل می‌دهد. به جز مدافعان، هافبک های دفاعی هم به وظایف شان خیلی خوب عمل می کنند تا نقطه برتری تیم استقلال در عملکرد بازیکنان این تیم در فاز دفاعی باشد.

حسن زاده در خصوص چارچوب دروازه استقلال گفت: اگر رحمتی مشکل مصدومیت نداشته باشد که گویا اینگونه نیست، نباید نگرانی بابت چارچوب دروازه داشت. رحمتی یک دروازه بان با تجربه است و بارها در این مسابقه بزرگ حضور داشته و به اندازه کافی دربی دیده است. به نظرم حتی اگر رحمتی مصدوم هم باشد باز هم با کمک تجربه‌اش از پس این بازی بر می‌آید.

مدافع سابق تیم استقلال در ادامه افزود: پرسپولیس را باید قهرمان زودهنگام لیگ دانست و شاید این موضوع از انگیزه‌های این تیم برای پیروز شدن در این بازی بکاهد. جمیع اتفاقات حاشیه ای در خصوص این بازی من را به این باور می‌رساند که احساس کنم شانس استقلال در این بازی به مراتب بیشتر است. به خصوص که قطعا تیم شفر در این بازی برای جبران قهرمان نشدن در لیگ هم که شده با هدف نباختن و گرفتن حداقل نتیجه به میدان نمی‌آید. بلکه برای بردن بازی می‌کند.

این پیشکسوت در خاتمه بیان داشت: فکر می کنم در این بازی تیام هم شانس خوبی برای گل زدن داشته باشد. او در بازی‌های گذشته توانایی هایش را نشان داده و می تواند گلزنی در دربی را هم تجربه کند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *