اخبار عمومی لیگ ایران

نصیرزاده: گسترش فولاد تبریز مشکل مالی نداردخبرگزاری فارس: هوشنگ نصیرزاده در خصوص تمرین نکردن روز گذشته بازیکنان گسترش به علت مشکلات مالی اظهار داشت: به هیچ وجه اینطور نیست. روز گذشته قرار بود ساعت 14 تمرین برگزار شود اما با توجه به اینکه ساعت 14 و 30 دقیقه وارد جلسه سالیانه شدیم. این جلسه طول کشید و صحبت‌هایی در بحث‌های اداری و فنی مطرح شد و به علت اینکه به شب نزدیک شدیم، تمرین برگزار نشد و قرار شد امروز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرینات زیر نظر فیروز کریمی برگزار شود.

وی در ادامه گفت: با توجه به جلسه‌ای که داشتیم ابتدا من در خصوص مسائل اداری و فیروز کریمی در بحث فنی صحبت‌هایی را با بازیکنان انجام دادیم. صبح روز گذشته با کادر فنی نسبت به نتایج به دست آمده جلسه ای برگزار کردیم اما به خاطر اینکه جلسه سالیانه تا ساعت 16و 30 دقیقه طول کشید و به این دلیل که نور زمین تمرین کم بود تمرین را تعطیل کردیم اما بحث‌های فنی و کلاس‌های آموزشی برگزار شد اگرچه چند نفر از بازیکنان تیم گسترش در خصوص مشکلات خودشان مطالبی را مطرح کردند.

نصیرزاده در خصوص اینکه تیم گسترش مشکلات مالی دارد یا نه،‌گفت: تیم گسترش فولاد تبریز هیچ مشکل مالی ندارد چرا که اسپانسری که با تیم قرارداد دارد جزو سومین شرکت هواپیمایی ایران است که در روز 90 پرواز انجام می‌دهد پس دغدغه مالی نخواهیم داشت اما اسپانسر بر اساس ماه میلادی دریافتی دارد ما هم طبق ماه میلادی به بازیکنان پول تزریق می‌کنیم تا چند روز آینده 15تا 18 اسفند ماه از طریق اسپانسر پول به باشگاه تزریق می‌شود.مطمئن باشید ما تنها باشگاهی هستیم که مشکلات مالی نداریم فقط نحوه پرداختی ما به بازیکنان بر اساس ماه میلادی است.

وی در پایان اظهار داشت:‌امروز تمرینات تیم گسترش فولاد در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می‌شود. صبح امروز بازیکنان کارهای بدنسازی انجام می‌دهندو بعد از ظهر بحث فنی و تاکتیکی را زیر نظر فیروز کریمی انجام خواهد داد و فردا (پنجشنبه) هم به اصفهان سفر می‌کنند تا آماده بازی مقابل تیم فوتبال سپاهان شوند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *