اخبار عمومی لیگ ایران

ناظم‌الشریعه: امیدوارم در بازی دوم بهتر شویمایسنا: محمد ناظم‌الشریعه بعد از تساوی تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار دوستانه با جمهوری آذربایجان، اظهار کرد: بازی خوب و سختی بود. هر دو تیم تاکتیکی بازی کرده، حملات زیادی انجام دادند. همان‌طور که می‌دانید، ما برای بازی‌های قهرمانی آسیا آماده می‌شویم. پیدا کردن اشتباهات به ما کمک می‌کند. در بازی اول هم خطاهای خاصی وجود داشت و امیدوارم در بازی دوم بهتر بازی کنیم.

همچنین خوزه السیوودا سیلوا سرمربی تیم ملی فوتسال جمهوری آذربایجان درباره این دیدار توضیح داد:  نمی‌توانم بگویم که نتیجه برای ما مهم نبود. ما می‌خواستیم هم نتیجه خوب و هم تجربه بازی را به‌دست آوریم. از آنجا که نزدیک به یک ماه می‌شود که اکثر اعضای تیم در یک بازی رسمی در کنار هم نبوده‌اند، به همین دلیل تمام بازیکنان در تیم را در این بازی استفاده کردم.

او افزود: نکته اصلی این است که ما انضباط بازی را از بین نبردیم و سعی کردیم “تکالیف” را انجام دهیم.  بازی تیم من راضی‌کننده بود و حریف ما یک تیم قوی است. علاوه بر این، ایران و فرانسه شباهت زیادی در طرح بازی دارند و با توجه به این‌که ما در مرحله گروهی یورو ۲۰۱۸ با فرانسه همگروه هستیم، می‌تواند به نفعمان باشد. تیم ملی ایران بازیکنان را برای توانایی‌های فردی خود انتخاب کرده است.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *