اخبار عمومی لیگ ایران

موسوی: باخت مقابل استقلال را جبران می‌کنیمورزش سه: سیداحمد موسوی مدافع گسترش فولاد با یادآوری شکست مقابل استقلال در بازی رفت در خصوص رویارویی با آبی‌پوشان در هفته بیست‌وهشتم می‌گوید: ما در بازی رفت باخت بدی داشتیم و می‌خواهیم آن شکست را اگرچه درسی خوبی برای گسترش فولاد شد را جبران کنیم.

او در پاسخ به سوالی که در بازی رفت مقابل استقلال‌خوزستان هم چنین نتیجه‌ای کسب کردید و آیا فکر می‌کردید این بازی هم اینطور نتیجه بگیرید یا خیر گفت: ما پیش از بازی عزم‌مان را جزم کرده بودیم تا نتایج بد هفته‌های گذشته‌مان را جبران کنیم که خدا را شکر اینطور هم شد.

وی افزود: گلی که در دقایق ابتدایی از استقلال‌خوزستان دریافت کردیم روی غافلگیری بود ولی بعد از آن با گل‌ رضا خالقی‌فر آن را جبران کردیم. تشابه دیگر این بازی با دیدار رفت به جز نتیجه‌ای که حاصل شد در این بود که پاس گل اول این مسابقه را به مانند آن مصاف اسماعیل فرهادی داد و در گل دوم هم من تاثیرگذار بودم که این اتفاق دوباره تکرار شد.

موسوی در مورد تاثیر نتیجه بازی با استقلال و نیم نگاه رقبای بالای جدول به این تیم برای توقف آبی‌ها اضافه کرد: ما گسترش هستیم و فقط برای خودمان بازی می‌کنیم، مگر تیم‌های دیگر ما را حمایت می‌کنند یا نتیجه بازی ما به حساب آنها واریز می‌شود که بخواهیم برای دیگر تیم‌ها بازی کنیم. گسترش با تمام قوا به مصاف استقلال می‌رود و می‌خواهد فقط از حیثیت نام تبریز و گسترش دفاع کند، فقط همین. خواهشا این روزهای پایانی فصل تیم‌ها را علی‌الخصوص گسترش را با این حرف‌ها به حاشیه نبرید.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *