اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ ایران

قلعه آزادی به نام استقلال؛ صدرنشین خانگیوبسایت نود: استقلال در ورزشگاه آزادی، این فصل بهترین تیم لیگ برتر محسوب می‌شود. آن‌ها در جدول بازی‌های خانگی لیگ، صدرنشین هستند اما در بازی‌های خارج از خانه انقدر بد نتیجه گرفته‌اند که فعلا جایی بین سه تیم اول جدول نداشته باشند. پرسپولیس صدرنشین لیگ و صاحب رکوردهای تهاجمی و دفاعی لیگ، همچنان چسبیده به استقلال در تعقیب این تیم است اما بردهای خانگی پرگل شفر باعث شده آن‌ها فعلا نتوانند به رقیب سنتی‌شان برسند.

استقلال در دو بازی آخر خانگی، ۷ گل به رقبایش زده تا علاوه بر پیروزی، تفاضل گل فوق العاده‌ای در آزادی داشته باشد. پرسپولیس هم در آزادی، به اندازه استقلال امتیاز گرفته اما بخاطر تفاضل گل صدر را به حریفش واگذار کرده است. حالا با سه گل بازی امروز، پرسپولیس هفته آینده که در آزادی بازی کند و تعداد بازی‌های خانگی‌اش با استقلال برابر شود، حتی در صورت برد هم نمی‌تواند به صدر برسد. مگر اینکه در یک مسابقه، بیشتر از ۶ بار دروازه استقلال خوزستان را باز کند!

با این شرایط، استقلال حداقل تا هفته بیست و ششم، صدرنشین بازی‌های خانگی باقی خواهد ماند و فقط در شرایطی صدر را از دست می‌دهد که در دربی، برنده نباشد و پرسپولیس دو بازی خانگی با استقلال خوزستان و سایپا را ببرد. فعلا تا آن زمان و احتمالاتش، استقلالی‌ها همچنان صدرنشین قلعه آزادی هستند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *