اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ ایران

عبور برانکو از استقلالِ پورحیدریوبسایت نود: برد پرسپولیس در آبادان و ۵۴ امتیازی شدن این تیم، بیشتر از قبل آن‌ها را به قهرمانی نزدیک و رقبا را ناامید کرد. پرسپولیس فصل پیش، با گرفتن ۶۶ امتیاز رکورد بهترین قهرمانی لیگ برتر را زد  و این فصل، می‌خواهد با میانگینی بهتر تبدیل به بهترین قهرمان فوتبال ایران از زمان ۳ امتیازی شدن مسابقات شود.

فصل پیش، پرسپولیس از هر مسابقه‌اش به صورت میانگین ۲،۲ امتیاز گرفت. بهترین قهرمان فوتبال ایران از زمانی که مسابقات سه امتیازی شده، استقلال سال ۱۳۸۰ است که توانست از هر مسابقه‌اش، ۲،۲۷ امتیاز بگیرد. حالا پرسپولیس برانکو، با ۲،۳۴ امتیاز از هر بازی توانسته آماری بهتر از هر دوی آن‌ها ثبت کند و مقتدرترین صدرنشین تاریخ فوتبال ایران باشد.

قبل از سه امتیازی شدن مسابقات هم در لیگ آزادگان، تیمی نتوانسته بود میانگین بردی بهتر از پرسپولیس فعلی داشته باشد و تنها عملکرد بهتر از تیم برانکو، به دوره‌های قبل از لیگ آزادگان یعنی دوران لیگ گروهی یا لیگ منطقه‌ای برمی‌گردد. پرسپولیسی‌ها این بار برای رکوردشکنی،‌ یک قدم از لیگ برتر هم فراتر رفته‌اند و در صورت حفظ این آمار، می‌توانند به بهترین قهرمان فوتبال ایران تبدیل شوند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *