اخبار عمومی لیگ ایران

عباسیان: می‌خواهیم به لیگ برگردیم، اما نمی‌شودورزش سه: معین عباسیان، هافبک پدیده بعد از شکست مقابل سایپا اظهار داشت: امروز برخلاف آنچه تصورمان بود نتیجه گرفتیم. ما در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و به جرات می توانم بگویم که سایپا فقط یک موقعیت گل داشت که سعید آن را گرفت و در برگشت ضربه مهدی ترابی به سر دفاعمان برخورد کرد و تغییر مسیر داد و گل شد.

وی ادامه داد: نمی دانم چه باید بگویم خوب بازی می کنیم ولی نتیجه لازم را کسب نمی کنیم. امیدوارم در هفته های بعد خوب تمرین و تلاش کنیم و نتیجه ای که می خواهیم را کسب کنیم.

هافبک پدیده همچنین گفت: ما نسبت به نیم فصل اول آمار گلزنی و پاس گل هایمان کاهش پیدا کرده ولی نیم فصل دوم تمام تلاشمان را کردیم که به آن روزها برگردیم ولی این کسر 6 امتیاز ما را خیلی اذیت کرد. نمی خواهیم خودمان را قانع کنیم و باید بهتر از این ها باشیم اما تمام تلاشمان را می کنیم تا در هفته های بعد به روال گذشته برگردیم.

عباسیان در بخش دیگری از حرف هایش تاکید کرد: دو هفته میزبان هستیم البته بازی سختی مقابل تراکتور و پارس داریم که باید آنها را بتوانیم پیروز شویم. ما دائما می گوییم باید برگردیم به روال گذشته که متاسفانه نمی شود. یک مساوی یا یک برد می آوریم و بعدش یک باخت بد داریم.

وی اضافه کرد: از هواداران مشهدی می خواهم که در هفته بعد به ورزشگاه بیایند و مانند رویارویی با استقلال ما را حمایت کنند تا بتوانیم زحمات آنها را با پیروزی خوب پاسخگو باشیم. برگزاری بازی هایمان در ورزشگاه امام رضا(ع) برای ما و سیاه جامگان خبر خوبی است و امیدواریم با حمایت هواداران بتوانیم نتایج خوبی هم  کسب کنیم.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *