اخبار عمومی لیگ ایران

زكی‌پور: پرسپوليس نگران استقلال است!خبر ورزشی: ميلاد زكي‌پور پس از يك بازي خانه‌نشيني به دليل محروميت، بار ديگر خود را براي رويارويي با يكي ديگر از رقباي تيم باشگاهي‌‌اش آماده مي‌كند.

 او كه در روزهاي گذشته در سواحل نوشهر مشغول انجام تمرينات بدنسازي بود، به خبرورزشي گفت كه خود و ساير بازيكنان استقلال چه برنامه‌اي براي ادامه مسيرشان تا پايان ليگ دارند. او درباره بازي با تراكتورسازي هم حرف زد.

*قبل از هر چيز بگو چرا در دو بازي جايت را به اميد نورافكن دادي؟

من بازيكن استقلال هستم و دخالتي در ارنج تيم ندارم. تمريناتم را انجام مي‌دهم و تابع تصميمات كادر فني و شخص شفر هستم. او صلاح نديد كه بازي كنم و من هم نيمكت‌نشين بودم. البته بازي قبلي كه سه‌اخطاره بودم.

* دليل خاص ديگري نداشت؟

نمي‌دانم! در ادامه ليگ هم تابع تصميمات كادر فني هستم ولي خب اگر در تركيب نباشم، تلاشم را بيشتر مي‌كنم تا جايگاهم را به دست بياورم. فكر مي‌كنم اين هم به نفع خودم است و هم به نفع استقلال. البته بيشتر از خودم به سود استقلال خواهد بود.

* براي همين در تعطيلات تيم بعد از ديدار با استقلال خوزستان بيكار ننشستي؟

بله! همراه دوستم كه در رشته بدنسازي تحصيل كرده، در سواحل درياي خزر تمرين مي‌كردم و الان هم در وضعيت خوبي به سر مي‌برم.

* چه تمريني انجام مي‌دادي؟

همه‌جور تمرين ولي بيشتر قدرتي و هوازي بود تا آمادگي‌ام را بالاتر ببرم و بدنم در تعطيلي دچار افت نشود.

* در كدام ساحل تمرين مي‌كردي؟

در نزديكي خانه پدري‌ام در نوشهر.

* نتايج اخير استقلال همه را متعجب كرده است. خودتان انتظار اين نتايج را داشتيد؟

البته كه داشتيم. ما مي‌خواستيم از ابتداي ليگ نتايج خوب فصل قبل را تكرار كنيم ولي دچار بدشانسي شديم. تا اينكه در اين اواخر تيم هماهنگ‌تر كار كرد. فكر مي‌كنم در بازي آخر با استقلال خوزستان اگر موقعيت‌هاي فرشيد باقري، جپاروف، محسن كريمي و بقيه بچه‌ها به گل تبديل مي‌شد، با يك نتيجه استثنايي برنده مي‌شديم.

* فكر مي‌كني به صدر برسيد؟

الان وقت فكر كردن به صدر نيست. دور برگشت مسابقات‌مان به مراتب سخت‌تر از دور رفت شده و شخصاً فكر مي‌كنم ما بايد بازي به بازي جلو برويم. هر بازي براي خودش 3 امتياز دارد و با توجه به اينكه ديگر دور برگشتي براي جبران اشتباه وجود ندارد، بايد هرطور شده در ديدارهاي پيش‌رو برنده شويم و امتياز كامل را از آن خودمان كنيم. در غير اين صورت ديگر جايي براي جبران نيست.

* پس به پرسپوليس فكر نمي‌كنيد؟

نه! اما احتمالاً آنها به ما فكر مي‌كنند چون هر تيمي مراقب است تا ديگر تيم‌ها سبقت نگيرند و جلو نزنند. الان همه به فكر خودشان هستند و ما هم بوده‌ايم كه تا اين هفته خودمان را از رده شانزدهم به پنجم رسانديم. مي‌خواهيم باز هم بالاتر برويم. اين خواسته من نيست و همه بچه‌هاي تيم از بزرگترها گرفته تا جوانان تيم‌مان دنبال اين موضوع هستند.

* بازي رفت با تراكتورسازي كجا بودي؟

آسيب‌ديدگي داشتم. نشد بازي كنم. البته آن روز در استاديوم بودم و از گل جپاروف لذت بردم. فصل قبل كه در تبريز بازي داشتيم، من هم بازي كردم و يك بر صفر باختيم. ان‌شاءا… اين بار باخت سال قبل را جبران مي‌كنيم.

* نگراني بابت بازي در تبريز نداريد؟

نه! چه نگراني! البته تراكتورسازي جزو تيم‌هايي است كه هواداران پرشوري دارد و ما هم به خوبي به اين موضوع واقف هستيم، با اين همه مي‌خواهيم برويم و با يك بازي زيبا باز هم بردهاي‌مان را تداوم ببخشيم.

* فكر مي‌كني باز هم به تيم ملي دعوت شوي؟

همه ما با اين فكر تمرين مي‌كنيم و مي‌خواهيم حداكثر شانس را براي خودمان ايجاد كنيم. من هم از اين قاعده مستثني نيستم و همه تلاشم را مي‌كنم. اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *