اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ ایران

رحمانی: مطمئنم که نایب قهرمان می‌شویمخبرگزاری تسنیم: بختیار رحمانی در مورد تساوی تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: در نیمه اول شاهد یک بازی افتضاح بودیم که این به خاطر وزش شدید باد بود و حتی ما در یک صحنه 12 کرنر پشت سر هم زدیم! در نیمه دوم اما شرایط بهتر شد و اتفاقاً سوار بازی بودیم و نمایش خوبی هم داشتیم. متأسفانه از موقعیت‌ها خوب استفاده نکردیم و در نهایت بازی مساوی شد.

وی در واکنش به اینکه ذوب‌آهن جایگاه دومی را در این بازی از دست داد، تصریح کرد: ما از اوایل نیم‌فصل دوم توانستیم به رده دوم بیاییم و تا همین هفته هم این جایگاه را حفظ کرده بودیم. ممکن است با یک باخت یا مساوی چنین اتفاقاتی رخ دهد، ولی مهم این است که در دو بازی پایانی عملکرد خوبی داشته باشیم و به جایگاهی که لیاقتش را داریم، برسیم. من معتقدم که امکان ندارد جایگاه دومی را از دست بدهیم و در نهایت مقام نایب قهرمانی را به دست خواهیم آورد.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان از آمادگی تیمش برای بازی مقابل لوکوموتیو تاشکند یاد کرد و اظهار داشت: بازی سختی در ازبکستان داریم، اما به تیم خودمان اعتماد و اعتقاد داریم و تلاش می‌کنیم تا در تاشکند امتیاز گرفته و به مرحله بعدی صعود کنیم.

رحمانی در مورد احتمال تقابل ذوبی‌ها با آبی‌پوشان تهرانی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا گفت: هنوز تقابل ما و استقلال قطعی نشده و مشخص نیست که در گروه ما (گروه B لیگ قهرمانان آسیا) و گروه استقلال (گروه D لیگ قهرمانان آسیا) چه نتایجی در هفته آخر رقم خواهد خورد.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *