ورزشی

درخواست ویژه سرمربی مراکش از شاگردانش

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت مغرب الیوم، اِروی رنار از بازیکنان تیم ملی فوتبال مراکش جهت حصول اطمینان از حضور در جام جهانی 2018 روسیه خواهش کرد تا با تمام توان در ترکیب تیم‌های باشگاهی خود بازی کنند و تلاش آنها در تمرینات باید همانند تیم ملی باشد.

این سایت مراکشی به نقل از منبعی موثق در ادامه آورده است: سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال مراکش شخصاً با بازیکنان ارتباط گرفته تا با تلاش مستمر در بیشتر بازی‌های تیم‌های باشگاهی خود به میدان بروند و کیفیت فنی و رقابتی‌شان را حفظ کنند. این خواهش اِروی رنار به این خاطر صورت گرفته که مراکش دیدارهای سختی در گروه B جام جهانی 2018 روسیه برابر ایران، پرتغال و اسپانیا پیش‌رو خواهد داشت و بازیکنان باید در حداکثر آمادگی باشند.

همچنین سایت المیدان الجزایر با اشاره به بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتبال این کشور برابر کره جنوبی و پرتغال (حریف ایران در گروه B جام جهانی 2018 روسیه) در ماه رمضان نوشته است: دو بازی دوستانه الجزایر در ماه مارس 2018 میلادی برنامه‌ریزی شده که مذاکره با گابن بسیار خوب پیش‌رفته است. برنامه بازی با ایران نیز در دستور کار است. به نظر می‌رسد این دو بازی الجزایر در ماه مارس میلادی برابر حریفانش در اسپانیا یا یکی از کشورهای شرق اروپا برگزار خواهد شد.

اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *