اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ ایران

دایی: به ۳ امتیاز بازی با فولاد نیاز داریمخبرگزاری تسنیم: محمد دایی در نشست خبری پیش از بازی سایپا – فولاد، اظهار داشت: مطمئناً بازی سختی را داریم. برای گرفتن سهمیه به سه امتیاز بازی با فولاد نیاز داریم. مانند فولاد که مطمئنا آنها هم برای کسب سهمیه به سه امتیاز بازی احتیاج دارند، مطمئنا با این وضعیت بازی سخت خواهد بود. ما در طول فصل خیلی زحمت کشیده و تیم را به اینجا رسانده‌ایم و مطمئنا دوست داریم که نتیجه زحمات‌مان را ببینیم. بازی سختی را مقابل فولاد پیش بینی می‌کنم.

وی درباره این سوال که رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بسیار فشرده است و سایپا هم در هفته‌های آینده با تیم‌های هم رده خود بازی دارد و آیا این تیم می‌تواند سهمیه آسیایی را کسب کند، گفت: ما بعد از فولاد هفته بعد با پرسپولیسی بازی داریم که به نظرم قهرمانی‌اش قطعی شده است. با تیم‌های رده خود یک بازی هم با پیکان داریم که در هفته آخر است و فکر می کنم تا آن زمان شرایط طوری رقم خورده است که سهمیه‌ها معلوم شده و به آن صورت بازی رودررو با حریفانمان برای کسب سهمیه نداریم.

مربی تیم فوتبال سایپا درباره اتفاقاتی که قبل از بازی تیم‌های سفیدرود و سایپا در هفته‌ گذشته لیگ برتر رخ داد و یک هنرپیشه مدعی شد که علی دایی و کادر فنی این تیم او را مورد ضرب و شتم قرار داده، خاطرنشان کرد: باید تأسف بخورم برای آنهایی که به این آدم فضا دادند تا بتواند برای خودش تبلیغ کند. آن هم در حالی که باید قبل از آن بررسی می‌کردندکه آیا همچنین اتفاقی افتاده است یا خیر اما ایشان با کوچکترین کار به چیزی که می‌خواست رسید و توانست خودش را برای یک هفته یا 10 روز مطرح کند.

وی تاکید کرد: من خواندم که یکجا گفته است من را بردند در نمازخانه و کتکی خوردم که در عمرم نخورده بودم. این حرف او در حالی است که من آن موقع با بچه‌ها در اتوبوس بودیم. بهمن دهقان هم که می‌شناسیدش با لباس‌هایش به زور 50 کیلو می‌شود حالا آن آقا با 190 سانتی‌متر قد و 100 کیلو وزن کتک خورد است؟. ما ترک‌ها یک عادتی داریم وقتی که دعوا می‌کنیم و زمانی که بیرون می‌آییم می‌گوییم که بله زده‌ایم. اما این آقا چه فکری کرده است و خودش را به اینجا رسانده است که بیاید و بگوید یک آدم 40-45 کیلویی من را کتک زده است. ما پیگیری می‌کنیم و مطمئنا او باید جوابگو باشد. تیم‌ها و مأموران می‌توانند بهترین شاهد باشند و ایشان باید پاسخگو باشد که چه کسی این کارها را انجام داده است.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *