اخبار عمومی اخبار لیگ

خونه به خونه – نساجی؛ جشن فوتبال در بابلورزش سه: سه دیدار حساس از ایستگاه بیست و یکم لیگ دسته اول آزادگان که به دلیل بارش برف و نامساعد بودن زمین های مسابقه به تعویق افتاده بود ، عصر امروز برگزار می شود. بی تردید جذابترین بازی امروز ، دیدار تیم های ماندرانی خونه به خونه و نساجی است.

سه دیدار حساس از ایستگاه بیست و یکم لیگ دسته اول آزادگان که به دلیل بارش برف و نامساعد بودن زمین های مسابقه به تعویق افتاده بود ، عصر امروز برگزار می شود. بی تردید جذابترین بازی امروز ، دیدار تیم های ماندرانی خونه به خونه و نساجی است. در دو مسابقه دیگر تیم های مدعی اکسین و ملوان به مصاف تیم های قعرنشین راه آهن و صبا می روند. اکسینی های البرز در تهران ، مهمان راه آهن هستند و تیم ملوان در انزلی میزبان صبای قم است.

خونه به خونه بابل – نساجی قائمشهر ؛  دربی حساس ها

نتیجه دربی مازندران هم برای مازنی ها و هم برای همه سایر مدعیان از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. خونه به خونه ایی ها که در بازی رفت مغلوب نساجی شده بودند ، در این دیدارفقط باید برنده شوند تا ضمن انتقام از حریف سنتی ، دل طرفدران پرشور بابلی و مالک متمول  شان را که از باخت بیزار هستند را به دست آورند. هم اکنون نساجی با 39 امتیاز در رده دوم جای دارد و در صورت پیروزی در این بازی 42 امتیازی شده و به رتبه دوم صعود می کند وخونه به خونه در همان امتیاز 36 و رده چهارم باقی می ماند.

راه‌آهن تهران – اکسین البرز ؛ راحت الحلقوم

راه آهن تهران امروز میزبان اکسین البرز است.  هر چقدر این تیم ریشه دار و سازنده تهرانی در فصل اخیر متزلزل و شکننده نشان داده در مقابل اکسین البرز نتایج خوب و روند رو به جلویی داشته تا جاییکه برخلاف راه آهن که در قعر جدول زمینگر شده ، این تیم در میان تیم های بالای جدولی جاخوش کرده و در پی صعود به لیگ برتر است.  اکسینی ها اگر بتوانند 3 امتیاز این دیدار را به حساب خود واریز کنند 38 امتیازی می شوند و با یک پله صعود (قطعی) در جایگاه پنجم قرار می گیرند و اگر دربی مازندران به سود نساجی تمام شود و یا حتی مساوی شود ، اکسینی ها تا رده چهارم صعود می کنند.
 
ملوان بندرانزلی –  صبای قم ؛  باید دل به دریا زد

دو تیم ملوان و بادران که از مدعیان این دوره از رقابت ها به شمار می آیند تا امروز در 10 مسابقه با حریفانشان به تساوی رسیده اند تا لقب رکورد دار تساوی ها در لیگ دسته اول را یدک بکشند. بادران هم اکنون با 40 امتیاز رده دوم جدول را در اختیار دارد اما ملوان 31 امتیازی و در جایگه نهم قرار دارد. نادر دست نشان برای اینکه ملوانی ها یکی از تیم های راه یافته به لیگ برتر باشند بایستی دل به دریا زده و تیمش را تهاجمی تر به میدان بفرستد تا به جای یک امتیاز ، سه امتیاز به حساب ملوان واریز شود و بازی با صبای قم می تواند یک شروع خوب با ارایه بازی های تهاجمی برای ملوان باشد.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *