اخبار عمومی اخبار لیگ رویداد های خاص لیگ ایران

حسینی، کاپیتانی که پرسپولیس می‌خواهد


ورزش سه: سیدجلال حسینی از جمله بازیکنانی است که با شایستگی بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را به بازو می بندد.

 او حالا پرافتخارترین مدافع لیگ برتری فوتبال ایران است و همچنین، باتجربه ترین بازیکن پرسپولیس نیز به شمار می رود. تجربه ای که سال ها در لیگ قهرمانان، یک دوره حضور در جام جهانی، سه دوره بازی در جام ملت های آسیا و بیش از 400 بازی داخلی به دست آمده است.

 

او که دومین دوره حضورش در پرسپولیس را سپری می کند، حالا با شایستگی هر چه تمام کاپیتان این تیم است. سیدجلال علاوه بر تجربه بالا، خلق و خویی دارد که برای کاپیتانی تیم بزرگی نظیر پرسپولیس مناسب به شمار می رود.

 

حسینی پیش‌تر به صراحت از حق و حقوق بازیکنان دفاع کرد و امروز هم در مقام دفاع از پرسپولیس ظاهر شد و بازیکنان را به چالش وفاداری و تمدید قرارداد فراخواند تا این چنین به عنوان کاپیتان، باشگاه را یاری برساند. همچنین هماهنگی کاپیتان سیدجلال با برانکو، سبب شده که او نماینده سرمربی در زمین هم باشد.

حسینی، کاپیتانی که پرسپولیس می‌خواهد
حسینی، کاپیتانی که پرسپولیس می‌خواهد

اما نکته دیگر، به تمرینات تیم پرسپولیس مربوط است. حسینی 35 ساله در تمرینات تلاش ویژه ای دارد و پا به پای بازیکنان جوان تمرین می کند و این چنین، انگیزه بقیه قرمزپوشان را برای تمرین سفت و سخت تر افزایش می دهد.

 

شاید تنها ضعف سیدجلال، ارسال متعدد توپ ها به شکل بلند و بعضا کم دقت است که بررسی بازی های پرسپولیس نیز نشان می دهد، این ضعف نیز زیر نظر برانکو بهبود قابل توجهی یافته است. همین میل به تغییر و پیشرفت، سبب شده تا او سال های سال بازیکنی ماندگار در سطح اول فوتبال ایران باشد.

 

مدافع پا به سن گذاشته فوتبال کشورمان، در دقایق بحرانی بازی، همچون یک هافبک و مهاجم در زمین حریف حاضر می شود و پرسپولیسی ها را برای حملات بیشتر یاری می رساند و به عنوان یک کاپیتان، وظیفه رهبری را به نحو احسن اجرا می کند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *