اخبار عمومی اخبار فدراسیون رویداد های خاص لیگ ایران

توافق رقیب ایران برای انجام بازی با آرژانتین



خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه مارکا، مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا با همتایان خود در اتحادیه فوتبال آرژانتین برای انجام یک بازی تدارکاتی میان تیم‌های ملی دو کشور پیش از عزیمت به روسیه برای حضور در جام جهانی 2018 به توافق رسیده‌اند. مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا از چند ماه پیش مذاکرات خود را برای انجام دومین بازی تدارکاتی تیم ملی این کشور در ماه مارس آغاز کرده بودند و ظاهراً آلبی‌سلسته حریف آنها خواهد بود.

تیم ملی اسپانیا که یکی از رقبای ایران در گروه دوم جام جهانی 2018 است، روز 23 ماه مارس (سوم فروردین)، اردوی تدارکاتی خود را با یک بازی دوستانه برابر آلمان در شهر دوسلدورف آغاز می‌کند و چهار روز بعد از آن هم قرار است در خاک خود به مصاف هلند برود که البته مسئولان فدراسیون اسپانیا تلاش کرده‌اند این بازی را به ماه ژوئن انتقال دهند و تاریخ آن را به مصاف با آرژانتین اختصاص دهند.

از قرار معلوم مسئولان فدراسیون فوتبال آرژانتین برای انجام بازی دوستانه با اسپانیا، موافقت نهایی خود را اعلام کرده‌اند و خبر رسمی مصاف دو تیم ظرف چند روز آینده اعلام خواهد شد، دیداری که روز 27 مارس (هفتم فروردین) در ورزشگاه واندا متروپولیتانو، خانه تیم اتلتیکومادرید برگزار خواهد شد.



اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *