اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ اروپا لیگ ایران

تلاش مدیران السد برای حفظ ژاویورزش سه: مدیران باشگاه السد در تلاشند تا رضایت ژاوی را برای ادامه حضور در قطر جلب کنند.

 ژاوی هرناندز در پایان سال 2015 و پس از فتح سه گانه فوتبال اروپا همراه با بارسلونا به باشگاه السد پیوست تا یکی از مهم ترین نقل و انتقالات فوتبال آسیا را به خود اختصاص دهد.

ستاره سابق تیم ملی اسپانیا این روزها علیرغم اینکه در حال گذراندن سال های پایانی دهه چهارم زندگی خود است، همچنان با استفاده از هوش و تجربه خود به مهره ای بدون جانشین در تیم السد تبدیل شده است و مصدومیت او در دیدار رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر نسف قارشی کاملا به چشم آمد.

 

ژاوی پیش تر گفته بود قصد دارد در پایان فصل با دنیای حرفه ای فوتبال خداحافظی کند ولی مدیران باشگاه السد در تلاشند تا رضایت او را برای ادامه حضور در باشگاه جلب کنند.

تیم السد در پایان هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در گروه سوم این مسابقات همراه با پرسپولیس حضور دارد و با 9 امتیاز صدرنشین است؛ انتظار می رود با توجه به حضور محتمل نماینده قطر در مرحله حذفی، حفظ ژاوی تا فینال احتمالی لیگ قهرمانان آسیا مهم ترین ماموریت مدیران السد باشد.

باشگاه السد در حال پیگیری مذاکرات با ستاره سابق بارسلونا است تا در صورت موافقت ژاوی، این هافبک خلاق دو سال دیگر هم در قطر ماندنی شود؛ البته پیشنهاد مدیران باشگاه السد فقط برای بازی حرفه ای فوتبال نیست و آنها تلاش می کنند تا ژاوی را پس از پایان فوتبال حرفه ای نیز حفظ کنند. در این میان عده ای نیز معتقدند که مدیران السد قصد دارند ستاره اسپانیایی خود را جانشین فریرا سرمربی تیم کنند.

ژاوی پیش تر از خداحافظی از دنیای فوتبال در پایان فصل سخن گفته بود ولی حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم در صورت صعود السد به جمع هشت تیم پایانی مسابقات، آیا تصمیم این بازیکن تغییری می کند یا خیر.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *