اخبار عمومی اخبار فدراسیون اخبار لیگ لیگ ایران

تراکتورسازی هم در قطر از الاهلی میزبانی می‌کندخبرگزاری فارس: به نقل از تراکتورکلاب، پیرو برگزارى نشست امروز مدیران باشگاههاى ایرانى حاضر در لیگ قهرمانان باشگاههاى آسیا با مسئولین فدراسیون فوتبال ، مدیرعامل تراکتورسازى بر ضرورت دفاع از حق نمایندگان فوتبال ایران مقابل تیم هاى عربستانى تاکید کرد.

آجورلو در این جلسه تاکید کرد که انتظار مى‌رود همچنان با همکارى فدراسیون فوتبال به دنبال احقاق حق خودمان باشیم چرا که هیچ دلیل منطقى و موجهى براى ادعاى سعودى ها وجود ندارد و ما هم مى خواهیم اولین بازى اسیایى در تبریز مقابل الاهلى عربستان برگزار شود. امیدواریم با تلاش مسئولان فدراسیون خبرهاى خوبى به هوادارانمان بدهیم.

با این وجود در این جلسه مقرر شد در صورتى که درخواست باشگاه تراکتورسازى و فدراسیون فوتبال به نتیجه نرسد شهر دوحه قطر به عنوان میزبان مسابقه رفت مقابل الاهلى عربستان انتخاب شود.

بر این اساس با توجه به بررسى شرایط سایر گزینه هاى موجود در صورت پذیرفته نشدن تبریز به عنوان میزبان الاهلی ، کشور قطر به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفى خواهد شد و تراکتورسازى در این کشور مقابل نماینده عربستان به میدان خواهد رفت.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *