اخبار عمومی اخبار فدراسیون رویداد های خاص

تاج: در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیمایسنا: مهدی تاج صبح یک‌شنبه در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان که در هتل آکادمی ملی فوتبال در حال برگزاری است افزود: خوشحالیم که در جام جهانی همه تیم‌هایی که به جام جهانی راه پیدا کرده‌اند بهترین شرایط را دارند. من اعتقاد دارم انتقاد باید به جا و درست باشد. ما دومین تیمی هستیم که به جام جهانی راه پیدا کردیم و باید به جوانان خود افتخار کنیم. ما باید بتوانیم بازی‌های آبرومندانه و خوبی را در روسیه به نمایش بگذاریم. من نمی‌توانم بگویم که ما در گروه خودمان پرتغال را شکست می‌دهیم و یا در برابر اسپانیا و مراکش به برتری دست پیدا می‌کنیم بلکه می‌گویم باید سه بازی آبرومندانه و خوبی را به نمایش بگذاریم.

او افزود: بانوان ما نیز باید با حفظ کرامت انسانی و شئونات اسلامی به تایلند اعزام شوند تا بتوانند بهترین نتیجه ممکن را در این بازی‌ها کسب کنند. رسانه‌های ما متاسفانه از رسانه‌های خارجی خط می‌گیرند. رسانه‌هایی که حتی در برخی از آن‌ها خبرنگارش جرات ندارد اسم خود را بنویسد.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به این که باید از منتقدان سازنده تشکر کرد خاطرنشان کرد: انتقادهایی قابل احترام هستند که بتوانند مسیر درستی را به مسوولان نشان دهند. اما متاسفانه عده‌ای از رسانه‌ها و از برخی سایت‌ها از ما سوال می‌پرسند که در جایگاه آن‌ها نیست.

تاج ادامه داد: ما ۱۳ میلیارد برای کمپ تیم ملی فوتبال هزینه کردیم و بهترین چمن را آماده کرده‌ایم که این کمپ در برج ۵ یا ۶ آماده افتتاح است. این کمپ یکی از بهترین کمپ‌های ماست که به‌زودی ساختمان فوتسال را نیز افتتاح خواهیم کرد. البته ۸۰ درصد ساختمان آماده شده است.

وی اظهار کرد: من امیدوارم بعد از سال‌ها در جام ملت‌های آسیا نیز بتوانیم فینالیست شویم و به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم. البته قرعه‌کشی جام ملت‌هایی آسیا روز شنبه مشخص خواهد شد و بعد از قرعه‌کشی می‌توانیم بگوییم که آیا در گروه مرگ قرار داریم یا زندگی. هرچند من معتقدم ما در جام جهانی نیز در گروه مرگ قرار نداریم بلکه در گروه زندگی قرار داریم.

تاج افزود: بعد از جام جهانی ما بازی‌های آسیایی جاکارتا را پیش‌رو داریم که سرمربی تیم اعزامی (تیم ملی امید) به جاکارتا مشخص شده و به‌زودی اعلام خواهیم کرد.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *