اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ ایران

بوحمدان: استقلال را با قدرت تاکتیکی‌مان بردیمخبرگزاری تسنیم: حمید بوحمدان در مورد برتری ذوب‌آهن برابر استقلال گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، چون استقلال در شرایط خوبی مقابل ما قرار می‌گرفت. البته ما هم قبل از این بازی وضعیت مناسبی داشتیم و می‌خواستیم این روند صعودی را ادامه دهیم. نیمه اول زیاد باب میل ما نبود، اما در نیمه دوم همه چیز عوض شد و استقلال را با قدرت تاکتیکی‌مان شکست دادیم.

وی با اشاره به نتایج خوب ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم لیگ برتر خاطر نشان کرد: خوشحالم که نتایج نیم‌فصل اول را جبران کردیم. ما افسوس می‌خوریم که خیلی امتیاز از دست دادیم، در غیر این‌صورت الان شانس قهرمانی داشتیم. با این حال تا آخر لیگ تلاش می‌کنیم و نمی‌خواهیم رتبه دومی را از دست بدهیم. باید تا پایان فصل همین‌طور خوب نتیجه بگیریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد کیفیت زمین چمن ورزشگاه فولادشهر تصریح کرد: باید از آقای آذری و همه آنهایی که برای بهبود زمین چمن این ورزشگاه تلاش کردند، تشکر کنم. حالا برای ما بازی در ورزشگاه فولاددشهر لذت‌بخش است.

بوحمدان همچنین در مورد حضور ذوب‌آهن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و با اینکه در گروه سختی قرار داریم، اما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را گرفته و به‌عنوان تیم اول گروه‌مان صعود کنیم.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *