ورزشی

برنامه اتلتیکو برای انتقام گرفتن از بارسا

ورزش سه: مذاکرات باشگاه بارسلونا با گریزمان که چند روز پیش توسط موندودپورتیوو فاش شد، خشم مسئولان اتلتیکو را بر انگیخته است.

نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا فاش کرده بود که بارتومئو(رئیس بارسا) در نشستی با اعضای خانواده گریزمان، باب مذاکره برای جذب ستاره فرانسوی را باز کرده است.

آمور، مدیر ارتباطات جدید باشگاه بارسلونا نیز یکشنبه شب در اظهارنظری نسنجیده، این خبر را به صورت ضمنی تایید کرد تا تردیدهای مسئولان اتلتیکو به یقین تبدیل شود.

برنامه اتلتیکو برای انتقام گرفتن از بارسا

روز گذشته منابع اسپانیایی گزارش دادند که باشگاه اتلتیکو به دلیل اقدام غیرحرفه ای بارسلونا، رسما از این باشگاه به فیفا شکایت کرده است. امروز رئیس باشگاه اتلنیکو نیز در محاصره خبرنگاران تایید کرد که از حق باشگاهش در این زمینه دفاع خواهد کرد.

طبق ادعای نشریه میرر، پس از اتفاق اخیر، مسئولان اتلتیکو در انتهای فصل پیشنهاد یونایتد برای گریزمان را قبول خواهند کرد تا به این طریق مانع پیوستن گریزمان به بارسلونا شوند. در واقع اتلتیکو تنها به شرطی با جدایی ستاره فرانسوی موافقت خواهد کرد که مقصد بعدی او منچستریونایتد باشد. شیاطین سرخ جدی ترین مشتری گریزمان در تابستان امسال بودند.

لازم به ذکر است که گریزمان تا سال 2022 با اتلتیکو قرارداد دارد و مذاکره بارسا با او غیرقانونی بوده است.

اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *