اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ ایران

برتری یک نیمه‌ای پرسپولیس برابر سپاهانایسنا: در مهم‌ترین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم پرسپولیس و سپاهان از ساعت ۱۵:۵۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نیمه اول با یک گل به سود سرخپوشان پایتخت خاتمه یافت.

دقیقه ۸: حرکت بازیکنان پرسپولیس در پشت محوطه جریمه توپ را به حسین ماهینی رساند که شوت سرکش بازیکن پرسپولیس با برخورد به مدافع سپاهان در دستان ابراهیم عالمه قرار گرفت.

دقیقه ۱۱: حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس با یک‌و دو علیپور و احمدزاده همراه شد که علی علیپور موقعیت تک به تک را در مصاف با عالمه از دست داد. در توپ برگشتی نیز احمدزاده توپ را به صورت دروازه‌بان سپاهان زد تا آلمه دو واکنش متوالی داشته باشد اما این پایان کار نبود و علیپور دوباره صاحب توپ شد و با شوتی محکم موفق شد در سومین تلاش پرسپولیسی‌ها، دروازه شاگردان ابراهیم‌زاده را باز کند.

دقیقه ۳۰: پاس زیبای وحید امیری منشا را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان سپاهان قرار داد که تعلل این مهاجم نیجریه‌ای باعث شد دروازه‌بان سپاهان توپ را مهار کند.

دقیقه ۳۸: نخستین حمله سپاهان در این دقیقه رخ داد. سانتر بازیکنان سپاهان با پاس ساسان انصاری به مهدی شریفی همراه شد که ضربه مهاجم سپاهان در محوطه شش قدم با تیر دروازه برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقیقه ۴۶: سانتر فرشاد احمدزاده با ضربه سر منشا همراه شد که توپ به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت علی علیپور در محوطه ۶ قدم در عین ناباوری توپ را به بیرون زد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا

ترکیب سپاهان: براهیم عالمه، حسین پاپی، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، عارف غلامی، سعید آقایی، محمود قائد رحمتی، علی کریمی، مهرداد محمدی، ساسان انصاری و مهدی شریفیاخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *