اخبار عمومی لیگ اروپا

بدقولی هافبک رئال؛ دلیل انتقال کوتینیو به بارسا!


ورزش سه: ممکن بود انتقال فیلیپ کوتینیو به بارسلونا منتفی شده یا به زمان دیگری موکول شود.

 

 در پایان فصل قبل دنی سبایوس که نمایش درخشانی در بتیس ارائه داده بود، به مدیران بارسا اعلام کرد که پاسخش به پیشنهاد آنها مثبت بوده و علاقمند به انتقال به نوکمپ است.

 

طبق ادعای موندو دیپورتیوو، در این میان و هنگامیکه بارتومئو در فکر یافتن توجیهی برای رفتار عجیب و توهین های ضدکاتالونیایی سبایوس در گذشته بود، به یکباره رئال مادرید ظاهر شد و با پیشنهادی بهتر سبایوس را از چنگ مدیران بارسلونا ربود.

 

بدقولی هافبک رئال؛ دلیل انتقال کوتینیو به بارسا!

 

در آن مقطع رئیس باشگاه بارسلونا در مصاحبه ای به سبایوس تاکید کرد که از این رفتار پشیمان خواهد شد، زیرا به او در برنابئو بازی نخواهد رسید و در تیم جدیدش تبدیل به یک نیمکت نشین خواهد شد.

 

این اتفاق رخ داد و سبایوس علیرغم توانایی های فنی بالا، در اندیشه های زیدان جایی نداشته و تنها 6 بار برای رئال مادرید به میدان رفته است. علیرغم زدن 2 گل، فصل تا به حال برای سبایوس خوب پیش نرفته و کار به جایی رسیده که او حالا علاقمند به بازگست قرضی به تیم سابق خود رئال بتیس شده است.

 

اگر سبایوس راهی بارسا می شد دیگر این تیم برای جذب فیلیپ کوتینیو اقدام نمی کرد؛ اما حالا تنها 6 ماه بعد از انتقال سبایوس، او در برنابئو تبدیل به یک نیمکت نشین محض شده و بارسلونا نیز ستاره برزیلی لیورپول را به خدمت گرفته است تا سبایوس بازنده بدقولی خود در تابستان لقب گیرد.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *