اخبار عمومی اخبار لیگ رویداد های خاص لیگ ایران

اکبرپور: استقلال به بازیکن متکی نیستخبرگزاری تسنیم: علیرضا اکبرپور در مورد شرایط این روزهای استقلال گفت: خوشبختانه استقلال وضعیت خوبی در هر سه جام دارد و حضور شفر به کلی شرایط این تیم را تغییر داد. مهم‌ترین هدف استقلال در لیگ برتر کسب سهمیه مستقیم آسیاست که امیدوارم به این هدف برسد، هر چند که جام حذفی هم فرصت خوبی است که استقلال یک جام به هوادارانش بدهد و در این صورت سهمیه لیگ قهرمانان را هم کسب خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: استقلال از لحاظ تاکتیکی بعد از آمدن شفر متحول شد و حالا بازیکنان این تیم در زمین مسابقه مسئولیت‌پذیر هستند. حتی وقتی استقلال مصدوم یا محروم دارد، این موضوع ضرری به تیم نمی‌زند، چون این تیم در حال حاضر متکی به یک یا چند بازیکن نیست. بازیکنان استقلال در قالب یک کار تاکتیکی با هم هماهنگ شده‌اند و این موضوع بسیار مهم است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین در مورد بحث تمدید قرارداد وینفرد شفر با این تیم تصریح کرد: مسئولان باشگاه در حال مذاکره با شفر هستند و گفته‌اند که این مربی را حفظ خواهند کرد. شفر روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده و می‌تواند این تیم را در فصل آینده قهرمان لیگ برتر کند. حتی استقلال این شانس را هم دارد که در لیگ قهرمانان آسیا تا مراحل پایانی پیش برود.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *