اخبار عمومی لیگ اروپا

امید پرز به کمپانی امریکایی برای جذب نیمار


ورزش سه: این روزها شایعات متفاوتی در مورد نیمار شنیده می شود. برخی از علاقه او برای بازگشت به بارسا می نویسند و در رسانه های مادریدی نیز صحبت از پیشنهاد 400 میلیونی رئال است.

 400 میلیون یورو برای جذب نیمار و جدا کردن او از پی اس جی، بدون شک رقم گزافی است و نیمار را در جدول گران ترین های دنیا بی رقیب و شاید دست نیافتنی کند. اما رئال چگونه می تواند چنین بودجه ای را فراهم کند؟ یکی از راه ها، فروش چند بازیکن است و همچنین تکیه بر خزانه پر از پول باشگاه اما آاس ادعا می کند که پرز، رئیس باشگاه رئال بسیار امیدوار است تا این قضیه را به کمک نایکی حل و فصل کند.

 

امید پرز به کمپانی امریکایی برای جذب نیمار

رئال سال هاست که با کمپانی آدیداس همکاری دارد و این شرکت آلمانی، اسپانسر اول پیراهن رئال است. سالانه نیز 40 میلیون یورو از آدیداس به رئال می رسد که رقمی بسیار اندک است. دو طرف تا سال 2020 با یکدیگر قرارداد دارند و سال گذشته بر سر تمدید به توافق نرسیدند. گفته می شد که آدیداس قصد دارد سالانه 100 میلیون یورو تا سال 2024 به رئال پرداخت کند.

در این بین کمپانی نایکی که اسپانسر اصلی رونالدو و نیمار است، وارد عمل شده و به رئال پیشنهاد وسوسه کننده ای ارائه داده است. این کمپانی امریکایی از اختلاف آدیداس و رئالی ها اطلاع دارد و می خواهد دیگر غول اسپانیایی را نیز به همکاری راضی کند(نایکی اسپانسر اصلی بارسلونا محسوب می شود).

 

امید پرز به کمپانی امریکایی برای جذب نیمار

گویا نایکی به رئال قول مساعد داده است که بخش اعظمی از هزینه انتقال نیمار را تامین خواهد کرد و پرز فعلا مشغول بررسی جوانب کار است. جالب توجه اینکه آدیداس نیز پیشنهاد جدیدی به رئال ارائه داده اما قول نایکی برای جذب نیمار، فاکتور بسیار مهمی محسوب می شود.

رئال ممکن است قراردادش با آدیداس را دو سال زودتر از موعد لغو کرده و با نایکی قرارداد همکاری امضا کند. این اولین بار نیست که یک باشگاه فوتبال قرارداد خود با یک کمپانی مثل آدیداس را زودتر از موعد لغو می کند. پیش از این چلسی و میلان با پرداخت غرامت چنین کاری را انجام داده اند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *