اخبار عمومی اخبار لیگ لیگ ایران

اعتراض شدید برانکو و حضور جیمی‌جامپ خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال پیکان و پرسپولیس از ساعت 15:30 امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست‌ویکم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 3 بر یک پرسپولیس به پایان رسید.

* در صحنه‌ای که سیدجلال حسینی و کنت بازیکن پیکان در محوطه جریمه پرسپولیس برخورد داشتند، برانکو اعتراض شدیدی به کمک داور کرد و اعتقاد داشت بازیکن پیکان باید اخراج می‌شد.

* یک نفر از هواداران پرسپولیس به داخل زمین پرید و قصد داشت به سمت برانکو برود که مأموران و یکی از توپ جمع‌کن‌ها او را گرفتند. برانکو سعی می‌کرد به مأموران بگوید کاری با او نداشته باشند، اما آن هوادار با برخورد مأموران روبه‌رو شد.

* علی علیپور که نیمه اول گلش را به کمال کامیابی نیا تقدیم کرده بود، زیر پیراهن خود را در نیمه دوم تغییر داده بود، چرا که پس از گلزنی در این نیمه زیر پیراهن خود را نشان داد که روی آن به زبان انگلیسی «آی لاو یو» پرسپولیس نوشته شده بود.

* دقیقه هشتاد بازی، برخی از هواداران به خاطر اینکه گرفتار ترافیک نشوند، در حال ترک ورزشگاه بودند، اما بعد گل سوم پرسپولیس همه برگشتند.

* هجوم وحشتناکی به سمت خروجی ورزشگاه وجود داشت و بی نظمی زیادی دیده می‌شد.

* علی علیپور پس از تعویض به سمت برانکو رفت و با او خوشحالی جالبی انجام داد.

* پس از پایان بازی، برانکو و بازیکنان پرسپولیس به سمت هواداران رفتند.اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *